×

* te pola są obowiązkowe

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Objawy dysleksji u dzieci

Poradnia LILIUM - Dereniowa 52/54 | 04-871 Warszawa | woj. mazowieckie | telefon: +48 511 410 971 | NIP: 566-181-31-45 | REGON: 363589626

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Wykonywana w Poradni Lilium w Warszawie diagnoza dysleksji umożliwia zdefiniowanie tego zaburzenia u dzieci, które najczęściej objawia się jako trudność w nauce czytania lub pisania, w formie skłonności do pomijania, powtarzania lub zamieniania słów. Innymi elementami, wskazującymi na występowanie dysleksji mogą być również problemy z utrzymywaniem uwagi, zapamiętywaniem informacji oraz błędami w rozumieniu lub zapisie działań matematycznych. Zauważając tego rodzaju sygnały, nie należy więc ich lekceważyć, wręcz przeciwnie, najlepiej zdecydować się na konsultację ze specjalistą.

Pełna diagnostyka i leczenie

Diagnoza dysleksji i jej leczenie okazuje się możliwe dzięki pracy specjalistów z Poradni Lilium w Warszawie, którzy w nowoczesny sposób pomagają dzieciom radzić sobie z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają dokładne badania, w tym ryzyko wystąpienia dysleksji u młodszych dzieci, oferując skuteczne terapie, dostosowane do potrzeb każdego pacjenta. Wczesne wykrycie dysleksji i profesjonalna interwencja gwarantuje dzieciom osiągnięcie sukcesu w nauce, pomimo trudności z koncentracją, rozumieniem słów i pamięcią krótkotrwałą.

Oferta: Diagnoza dysleksji - Lilium Warszawa

Więcej danych

poradnia-lilium.pl

poradnia-lilium.pl

kontakt@poradnia-lilium.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Stomatologiczny Księżycowa

Gabinet stomatologiczny - Poznań