×

* te pola są obowiązkowe

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Różnorodne warianty produktu

ALEPREZENT - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | telefon: +48 661925625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sklep ALEPREZENT to idealne miejsce dla miłośników broni i historii, ponieważ marka specjalizuje się w tworzeniu oraz sprzedaży profesjonalnie wykonanych replik. Oferta firmy zaskakuje mnogością modeli, często z ręcznie wykonanymi detalami, ponieważ repliki broni to nie tylko miecze, szable i noże, ale również karabiny oraz rewolwery znane z różnych epok historycznych i wielu regionów świata. Gotowe produkty imitują zatem wygląd oryginałów, będąc przy tym bezpieczną formą dekoracji, którą można wyeksponować np. na półce.

Broń w formie repliki

Połączenie precyzji wykonania i niezwykłej autentyczności w kontekście doboru materiałów, z jakich wykonywane są repliki broni dostępne w asortymencie marki ALEPREZENT, sprawia, że prezentują się one naprawdę świetnie. Każdy model, czy to miecz samurajski, czy rewolwer z czasów Dzikiego Zachodu, jest wiernie odwzorowywany, z uwzględnieniem charakterystycznych cech oryginalnych przedmiotów. Dzięki starannej reprodukcji mogą one stanowić element większej kolekcji lub być ciekawą dekoracją np. w biurze czy też w salonie.

Oferta: Repliki broni

Więcej danych

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

pytania@aleprezent.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h