×

* te pola są obowiązkowe

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Wykonawcy usług dźwigowych

MD Pomorze - Żaglowa 2 | 80-560 Gdańsk | woj. pomorskie | telefon: +48 509 766 837 | NIP: 584-095-26-56 | REGON: 190312090

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Stabilna pozycja na rynku, zaufanie klientów, sukces biznesowy oraz nowoczesny sprzęt to części składowe, które razem tworzą dobrze prosperującą firmę, dzięki której można wynająć dźwigi, podnośniki koszowe lub liny, niezwykle przydatne na placu budowy, na przykład w Gdyni. Współpraca z ekspertami to szczególnie ważny aspekt w branży budowlanej i remontowej, gdzie praca bywa niebezpieczna, w takich sytuacjach wykonawcy powinni przede wszystkim zagwarantować zabezpieczenie urządzeń, aktualne badania UDT, przeszkolenie operatorów i odpowiednio przygotowanie stanowiska.

Wysoka jakość - dźwigi

Planując prace remontowe lub budowlane, warto z wyprzedzeniem rozważyć podjęcie współpracy z firmą, która oferuje usługi dźwigowe, dostosowane do różnego typu i wielkości zleceń. Niezależnie czy dotyczy to dużego, czy małego przedsiębiorstwa, bezpieczeństwo, sprawny przebieg prac i porządek to kluczowe kwestie, o które dbają rzetelne firmy. Oferując swoje usługi, profesjonaliści działający między innymi w Gdyni pilnują, aby dźwigi, haki i podnośniki koszowe były sprawne, bezpieczne i dostępne w korzystnych cenach.

Oferta: Dźwigi Gdynia

Więcej danych

dzwigi-gdansk.com

dzwigi-gdansk.com

info@piotrwisinski.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte